Par ēdienreizēm / pirmo iespaidu turpinājums

Brokastis viesnīcā. Viesnīcas lepni raksta – complimentary breakfast (brokastis iekļautas) bet tad mēģina atkratīties no klientiem ieliekot kaut kur stūrī vienu kafijkannu ar kafijaii ārēji līdzīgu šķidrumu, pāris bulciņām, vienu mīksto sieriņu un zapti, apelsīnu sulas paku. Tas viss no plastmasas trauciņiem uz plastmasas galdiņiem. Nav brīnums ka katrā numurā ir kafijkanna (no tām lētajām pa 10$), ledusskapis un mikroviļņu krāsns.
Pusdienas ceļmalas krodziņā.
Sagatavojiet atbildes uz:

Vai kafiju lielu, mazu, vidēju? Ar cukuru vai cukura aizvietotāju? Ar pienu, krējumu, vai beztauku baltinātāju? No krūzes vai līdznešanai? Vai kādu aromātu?
Hamburgeri ar tādu vai šitādu sieru? Kā ceptu, kārtīgi, vidēji, vai jēlu? Ar kartupeļiem frī vai čipsiem? Ar kādu mērci?
Atbildot uz visu šito, kafija vienalga ir susla, un hamburgers bez vienas salātlapas.

7 comments
 1. vilis said:

  čau.
  Interesanti lasīt.Gaidam turpinājumu.

 2. iveta said:

  Kaspar,tāpēc Aigars teica, ēdat tankos,kur smagie tankojas.Vienmēr būs izcila maltīte,kafija un brokastis amerikā tada ir un ar to ir jāsamierinās vai jāgatavo pašiem.

 3. Jums superīgas dotības rakstīt blogus!
  Ar nepacietību sekojam.

  Vispār man arī tā starbucks kafija liekas negaršīga – vienkārši Latvieši ir pieraduši pie TĪRAS MANTAS un tāpēc hyperuzlabotās kafijas patiesībā mums negršo. Un negaršos 🙂

 4. Anita said:

  Wolfu ģimene arī seko līdzi un kāri aprij katru jauno stāstiņu

 5. karinajanova said:

  Nabaga, nabaga latvieši! 🙂 Atceros no saviem Amerikas laikiem – tuvākā normālā kafejnīca (kapučīno stilka glāzē ar putukrējumu pa virsu un garo karoti) bija pieejama Kanādā. Tā ka jums jau tur nav tālu aizlaist līdz Kanādai 🙂

 6. karinajanova said:

  Ak, nabaga, nabaga latvieši! 🙂 atceros no saviem Amerikas laikiem, ka pirmā īstā kafejnīcā nonācu Kanādā. Tur bija kapučīno augstā stikla glāzē ar putukrējuma karotīti un garo karoti. Tas bija wow! pēc 4 mēn Amerikā 🙂
  Tā ka – jūs jau nebūsiet tālu, lai aizšautu pēc labas kafijas uz Kanādu 🙂
  Ja gribat paēst normālu ēdienu, iesaku iet uz ķīniešu ēstuvēm. Tur vienmēr var dabūt makaronus (nu labi, nūdeles) ar saldskābo vistu.

  • Gan jau uzcepsim olu lai nav pie ķīnieša jāiet!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: